Get Adobe Flash player

Rubriky

Úterý 19. října 2021

Odkazy:

Dovolte, abych vám představila absolventy výměnných pobytů z roku 2005…

[slideshow id=6]

 

Takto nás uctívali každý den. Každý den jiný nápad, každý den byla vidět kreativita

[nggallery id=1]

 

Dne 19.5.2005 si pro nás škola připravila sportovní zápolení „Veseloje starty“. Dvě namíchaná družstva, začalo přísné bodování a pak přišla zdejší zástupkyně a tabulky nám seškrtala a řekla „Eto družba“ takže všichni stejně – tedy nerozhodně.

[nggallery id=2]

 

23.5.2005 jsme byli po prohlídce města  přijati generálním konzulem ČR v Ekatěrinburgu. Přijetí bylo zajímavé a poměrně dost dlouhé a již večer nás byo vidět v místní televizi.

Zpět po cestě na internát jsme se zastavili v malé továrničce na keramiku, čemuž předcházela prohlídka

 

 

Již od rána, 25.5.2005, panovala velká nervozita, jelikož nás čekalo velké klání, jak říkají tamní učitelé „pereživajete?“. Vše dopadlo dobře, výsledek byl senzační = družba + přátelství – tedy nebylo vítěze ani poražených.

[nggallery id=3]

 

Odpoledne, 26.5.2005, odjíždíme na exkurzi do pekárny + cukrárny Tagilchleb. Opět nás točila televize. Přejíždíme mikrobusem do rekreačního střediska Tagilchlebu na Zelený mis. Uvítání v krojích s chlebem a solí, společné hry, sportovní zápolení, soutěže, pečeme šašliky, sázíme stromky na důkaz přátelství

[nggallery id=5]

 

Po snídani, 31.5.2005, jsme přijati k oficiálnímu rozloučení s vedením školy, kde dostáváme dárečky v podobě suvenýrů z Tagilu ale také vyuční listy.

[nggallery id=4]

 

 

Bookmark and Share