Get Adobe Flash player

Rubriky

Pondělí 18. října 2021

Odkazy:

Představuji absolventy výměnných pobytů z roku 2011

[slideshow id=27]

14.5.2011 po delším budíčku (SPÁNKOVÝ DEFICIT BYL SROVNÁN!!!) a vydatné snídani, jsme krátkým přejezdem dorazili na válečné území, protože dle programu nás čekalo velmi zajímavé poznání populárního sportu – paintball, kuličky nestačily létat, no užili jsem si to, tomu věřte!!. V průběhu boje nám hodná paní kuchařka opékala špekáčky, připravila i teplý čaj, protože zatím je tu opravdu velmi chladno.

[nggallery id=22]

20.5.2011 odpoledne bylo opravdu plné zážitků, nejdříve jsme navštívili přírodovědné muzeum ve vesničce Visim, vystoupení místního pěveckého kroužku nemělo chybu, pak následovala zastávka na hranici EVROPRA – ASIE, fotoaparáty nestíhaly.Pak už jen krátký přejezd na Bílou horu – středisko zimních a letních sportů, lanovkou jsme všichni vyjeli na nejvyšší bod této hory a po krátké prohlídce na vyhlídce pak věrnulis zpět.

[nggallery id=25]

24.5.2011 byla praxe o trošku kratší, protože jsme odjížděli navštívit Základní školu č. 5, kde se děti učí českému jazyku, počátek družební spolupráce s Chebem je u této školy zapsán od roku 1974. Zážitek z toho setkání máme na celý život, vystoupení pěveckého souboru Slavíček byl fantastický, vystoupení pohádkového souboru – DĚDEK ŘEPU ZASADIL …. nezapomenutelný!!Po téměř dvouhodinovém setkání v této škole, které jsme zakončili společným fotografováním následoval přejezd zpět na internát.

[nggallery id=24]

1.6.2011 od ranních časných hodin jsme na mimořádné směně.Končíme kolem poledne, jdeme na oběd a pak rychle se převléci do slavnostního. Od 13:30 pro nás totiž začíná den nejsmutnější, loučení.Přicházíme do zcela zaplněného sálu školy, zní uvítací hudba, jsme ve slavnostních kuchařských uniformách. Oficiálně se s námi loučí paní ředitelka školy, předává nám drobné dárky a na závěr si společně zazpíváme, zatancujeme, pořídíme společné fotografie.

[nggallery id=23]

Bookmark and Share