Get Adobe Flash player
Rubriky
Pondělí 18. října 2021
Odkazy:

Moskva hostila slavnostní předávání cen v laureátů a vítězů 16. soutěže o udělení cen vládou Ruské federace v oblasti kvality. Nizhnetagilská obchodní a hospodářská škola získala titul a diplom. Nejvyšší ocenění byla předložena ředitelce Světlaně Galicině za dosažení významných výsledků v kvalitě odborné přípravy pro veřejné stravování, obchod , malých a středních podniků , jakož i řízení vysoce kvalitního a úspěšného rozvoje vysoké školy .

Slavnostní vyhlášení se konalo v Domě vlády Ruské federace . Vítěznou organizaci vyhlásil ruský premiér Dmitrij Medveděv . Ve svém projevu poznamenal, že národní soutěže a ocenění pro kvalitu jsou účinným nástrojem stimulace podniků s cílem zlepšit organizace a řízení výroby , zlepšení konkurenceschopnosti , zavedení nové technologie a inovace .

Ruský premiér poblahopřál zástupcům firem – vítězům a popřál jim další úspěchy a úspěchy při zlepšování kvality poskytovaných služeb .

Ředitelce Nizhnetagilské obchodní a hospodářské škole Světlaně Galicině řekl, že za vedení systému řízení jakosti v ústavu stojí strategické rozhodnutí na modernizaci řídících procesů . Důležitým faktorem pro to jsou faktory, jako jsou měnící se potřeby trhu práce , zavádění inovačních procesů , modernizace logistiky , zejména zavedení vzdělávacího procesu stanovujícího nové vybavení .

 

Jak je uvedeno v Ministerstvo školství a mládeže ve Sverdlovské oblasti , učitelé a vysokoškolští studenti se stali vítězi vážné profesionální soutěže . Takového vysokého ocenění mohou instituce dosáhnout díky udělení ruské vlády v oblasti kvality a mají čest se představit Sverdlovské oblasti na nejvyšší úrovni .

 

K dnešnímu dni má vysoká škola vedoucí postavení ve zlepšování systému managementu jakosti . Škola patří mezi 100 nejlepších vzdělávacích institucí středního odborného vzdělání v Rusku a získala zlatou medaili “ evropské kvality “ , jakož i diplomy “ Nejlepší škola – v oblasti mezinárodní spolupráce “ a “ Nejlepší škola v oblasti dalšího vzdělávání“ a také byla udělena medaile “ College ředitelka“ Světlaně Galicině.

Bookmark and Share