Get Adobe Flash player
Rubriky
Pondělí 18. října 2021
Odkazy:

Vážení studenti, pedagogové, rodiče, náhodní návštěvníci i vy zvědavci…

Ráda bych vás seznámila s webem, který vznikl na základě mé vlastní zkušenosti a živých vzpomínek na studentské období. Projektem vymenne-pobyty.cz se vám pokusím nastínit nejen mé zjištění, nýbrž i poznatky dalších zúčastněných po roce 2005. Mým hlavním cílem (kromě nadutého chlubení se se zkušenostmi, jež mám) je díky tomuto webu ukázat, že škola opravdu není jen o bichlování informací do znuděných a nesoustředěných hlav studentů. Již dávno škola nemá obrázek rovně sedících žáků se založenýma rukama a učitelem s rákoskou v ruce ( i když by to občas nebylo od věci ).

Web nám zatím jede v české verzi, avšak do budoucna plánuji i překlad stránek do ruštiny, abych tak zpřístupnila web i druhé straně v jejich rodném jazyce a tím bych umožnila i další možnou komunikaci nejen mezi studenty účastnících se výměnných pobytů jako takových. Pro tuto možnost by do budoucna mohlo být spuštěno i fórum. Do té doby můžete psát vzkazy do návštěvní knihy (avšak nedělejte mi z návštěvní knihy facebook chat nebo něco podobného) a po zaregistrování můžete aktualizovat web tím, že se sami na této stránce pochlubíte v reálném čase, jak se chystáte na pobyt v cizině, či jak samotný pobyt probíhá, včetně příloh v podobě fotek, čímž nastíníte nejen rodičům své zážitky.

Jen malé upozornění pro začátek. Vše bude nejdříve schvalováno administrátorkou projektu, tj. mou maličkostí, či správcem webu, čímž chceme pouze zamezit spamování a přístupu otravných robotů.

Pro bližší info se nebojte zeptat pomocí kontaktního formuláře, avšak dbejte na rozlišování oblasti dotazu. Přivítám vaše návrhy na rozvoj webu ale i kritiku, jelikož i ta dělá web 😉

S přáním hezkého dne

Bookmark and Share