Get Adobe Flash player
Rubriky
Pondělí 18. října 2021
Odkazy:

Zdravíme všechny, kdo nás sledují i zde na webových stránkách.

Po přepravě autobusem na letiště V. Havla v Praze, kde jsme byli bezproblémově odbaveni, se hlásíme s místa, na které jsme se tak těšili. Všichni jsme dorazili v pořádku a bez zásadních problémů. V letadle nás zastihla mírná turbolence, ale ani to nás nijak nerozhodilo. Přistáváme s „elegancí|“ a potleskem. Do Nižního Tagilu jsme pžepravováni autobusem, jen nás déšť zabránil v delší bezpečnostní a hygienické přestávce.

Okolo šesté hodiny ranní místního času se ukládáme do pelíšků a zavíráme oči plni očekávání, co nás ráno čeká.

V jedenáct hodin nám začínají zvonit budíčky a jdeme se chystat na přivítání paní ředitelky, jež se koná ve 13hodin v její pracovně. O patnáct minut později jsme uvedeni za bouřlivého potlesku a při zvuku fanfár do kulturního sálu, kde probíhá slavnostní uvitání, z čehož máme velký emotivní zážitek.

Po té nás čeká prohlídka školy a oběd.

Odpoledne nás čeká nemilé překvapení, když si jdeme směnit první peníze. V nejbližší bance totiž přijímají bankovky zcela nepoškozené, tudíž nesmí být ani přehnuté, tak se vydáváme do vzdálenější banky, kde si s tím hravě proradili a paní Borysová taktéž.

V 19:30 se setkáváme se studenty, kteří byli u nás v Chebu v loňském roce na praxi. Jsou zde totiž také na internátě, tak je zveme na čaj a prohlížíme si množství fotografií, které během pobytu v Chebu pořídili.

Okolo deváté hodiny večer přichází na řadu porada a upřesnění plánů zítřejšího dne, něco zakousneme a uleháme do postýlek.

 

 

Bookmark and Share